Обяви за работа в Русе от bg-rabota.com

Обяви за работа

София - Шофьор тежкотоварен автомобил

Обява за работа за "Транспорт и Логистика", публикувана на 24.09.2014 , разгледана 806 пъти

НЕАКТИВНА
Задължения:
- превозва/доставя пратките между Разпределителните
центрове на Еконт Експрес;
- подреждане и укрепване на товара в товарните помещение на автомобила;
- работно време: по график;
- материална отговорност за управлявания автомобил и превозваните пратки.

Изисквания към кандидата:
- шофьорска книжка категория С+Е;
- документ за професионална компетентност;
- притежание на дигитална карта.

Необходими документи при кандидатстване:
- автобиография (със задължително вписани стационарни телефони на предишен работодател);
- актуална снимка;
- копие от документите за завършено средно образование, квалификации и правомощия;
- препоръки.

Документите се подават лично на адрес:
гр. София, кв. Хаджи Димитър, ул. Резбарска №9, където кандидатът решава тест за интелигентност. Кандидатът няма да бъде допуснат до интервю без успешно решен тест за интелигентност.
НЕ СЕ РАЗГЛЕЖДАТ ДОКУМЕНТИ, ИЗПРАТЕНИ ПО ИМЕЙЛ.

Лице за контакт: Силвия Томова, тел: 0877512479, email: sofia_director@econt.com

Еконт Експрес ООД предлага:
- трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;
- основна работна заплата - 340 лв. бруто;
- индивидуална премия - в размер до 745 лв. бруто - определя се по правила към трудовия договор;
- премия за изминати километри;
- добавки за нощен труд.

Град: Всички

Телефон: 0877512479

Имейл: sofia_director@econt.com

Лице за контакти: Силвия Томова