Обяви за работа в Русе от bg-rabota.com

Обяви за работа

Управител на кафе библиотека BH по договор за управление

Обява за работа в Русе за "Обществени Услуги", публикувана на 24.09.2014 , разгледана 589 пъти

НЕАКТИВНА
Задължения:
- мениджър на ресторант ВН е партньор на хората, за които отговаря, работи за тяхното израстване като професионалисти;
- ръководи цялата дейност по обслужване на клиенти на ресторант ВН;
- контролира и подобрява качеството на предлаганите услуги;
- организира работния процес на служителите в ресторант BH в съответствие с Кодекса на труда, условията за безопасност на труда и вътрешните правила на ресторант BH.

Изисквания към кандидата:
- желае да научи и разбере в дълбочина работата на хората от екипа си;
- изследва процесите на работа и работи по подобряването им;
- честно и открито разговаря с екипа и Управителя за процесите, които трябва да бъдат подобрени;
- работи по собственото си обучение и организира такова за хората от екипа си.

Необходими документи при кандидатстване:
- копие от документите за завършено средно специално или висше образование, квалификации и правомощия;
- препоръки;
- автобиография (със задължително вписани телефони на предишен работодател);
- актуална снимка.

Документите се подават лично на адрес:
гр. Русе, ул. "Добруджа" 4 в кафе-библиотеката, където кандидатът решава тест за интелигентност. Кандидатът няма да бъде допуснат до интервю без успешно решен тест за интелигентност.

Еконт Експрес ООД предлага:
- трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;
- основна работна заплата - 340 лв. бруто;
- месечна индивидуална премия – до 2500лв. бруто, в зависимост от постигнатите резултати за покриване на разходите по паричния поток на ресторант ВН;
- при наличие на чист доход допълнително 10% от чистия доход за съответния месец.

Град: Русе

Телефон: 0884599443

Имейл: v_eneva@econt.com

Лице за контакти: Вяра Енева