Обяви за работа в Русе от bg-rabota.com

Обяви за работа

Помощен персонал в производство

Обява за работа за "Производство", публикувана на 30.03.2015 , разгледана 1512 пъти

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

Към настоящия момент Адеко търси да назначи за свой клиент, служители в екип:

Задължения:

• Осъществява визуален контрол за качеството на получените опаковки и етикети;
• Съобразно разпределените задачи за деня, ръчно поставя различни по вид и размер етикети върху опаковки и готова продукция;
• Извършените дейности отразява в утвърдени работни журнали към съответното производствено отделение;
• След приключване на работния процес или по разпореждане на прекия ръководител почиства работното място и работното оборудване, като отпадъците изхвърля на определените за това места;
• Изпълнява и други задачи, поставени от прекия ръководител.

Изисквания:

• Опит в производство;
• Здравна книжка;
• Бързина, сръчност, организираност, прецизност.

Ние предлагаме:

• Временна заетост на трудов договор, с потенциал за преминаване на постоянна;
• Работа на 3 смени - първа смяна от 06:00 до 14:00 часа, втора смяна от 14:00 до 22:00 часа, нощна смяна от 22:00 до 06:00 часа;
• Осигурен транспорт до и от работното място;
• Фиксирано възнаграждение и социални придобивки.

За да кандидатствате, изпратете CV с референтен номер HPC

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N: 1814 от дата 08.12.2014 г.

Град: Всички

Телефон: 0887250001

Имейл: parashkeva.naidenova@adecco.com

Лице за контакти: Парашкева Найденова