Обяви за работа в Русе от bg-rabota.com

Обяви за работа

Сервизен специалист - компресорна техника

Обява за работа в Русе за "Инсталация/Поддръжка/Сервиз", публикувана на 07.10.2016 , разгледана 1031 пъти

"Протех Индустриал" ЕООД е търговско-инженерингова компания специализирана в доставката и поддръжката на електроинструменти, заваръчна техника, компресори, металорежещи и металообработващи машини, и др.

Във връзка с увеличаване обема на работата търсим да назначим в сервизния ни отдел:

СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ - КОМПРЕСОРНА ТЕХНИКА

Основни задължения: поддръжка, диагностика, сервизно обслужване

Изисквания:
- висше или средно-специално образование в областта
- желание за усъвършенстване и усвояване на нови знания
- минимум 3 години опит като сервизен техник
- ползване на английски език на работно ниво е предимство

Ние предлагаме:
- трудов договор в съответствие с българското законодателство
- заплащане съотвестващо на Вашите умения и опит
- възможност за работа в млада и развиваща се фирма
- приятна работна атмосфера в динамичен и сплотен екип

Заплащане: по договаряне

Град: Русе

Телефон: 0888 343521

Имейл: militerov@protech-industrial.com

Лице за контакти: Владислав Милитеров