Обяви за работа в Русе от bg-rabota.com

Обяви за работа

СОЦИАЛНИ АСИСТЕНТИ ЗА АВСТРИЯ

Обява за работа в (Друг) за "Здравеопазване", публикувана на 12.10.2016 , разгледана 6166 пъти

Фирма ”Ричалайз” ЕООД е лицензиран лидер на пазара на труда, който предлага работа за социални асистенти в Австрия. Основният предмет на дейност е посредничество при набиране на квалифициран персонал, както и при специализирани услуги от Българския пазар за Европейския съюз.

”Ричaлайз” ЕООД търси да назначи:

СОЦИАЛНИ АСИСТЕНТИ

Категория: Здравеопазване
Вид на работата: Постоянна работа
Ниво: Служители
Вид заетост: Пълно работно време
Месторабота: Австрия

Изисквания към кандидатите за длъжността:
- Познания по немски език;
- Препоръчителен опит в обгрижването на възрастни хора;
- Желателно e да притежава сертификат за социален асистент.

Задължения:
- 24 часово обгрижване на болния;
- Поддържане на домакинството.

Ние предлагаме:
- Cигурно и дългосрочно работно място в Австрия;
- Здравно, социално осигуряване и осигуряване при злополука в Австрия;
- Поети пътни разходи от София до работното място в Австрия;
- Заплащане: от 950 EUR - нето;
- Безплатно обучение по немски език;
- Осигурени място за спане и храна при обгрижваното лице;
- Надбавки за ученици и студенти в Австрия.

Начини на кандидастване:
Моля, подайте своята автобиография с актуална снимка на един от долупосочените имейли:

v.kuzmov@richalize.com
office@richalize.com

Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност!

В рамките на 3 работни дни ще се свържем с Вас, за да Ви уведомим за час за провеждане на интервю.

За повече информация:
+359 88 661 2606
+359 88 663 3050
+359 2 427 10 11

Град: (Друг)

Телефон: +359 88 661 2606

Имейл: v.kuzmov@richalize.com

Лице за контакти: Васил Кузмов