Обяви за работа в Русе от bg-rabota.com

Обяви за работа

Tехник - диагностика и поддръжка на машини и съоръжения

Обява за работа в Русе за "Електроника/Електротехника, Машиностроене", публикувана на 04.01.2017 , разгледана 365 пъти

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи пълна гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, един от лидерите на българския пазар в сферата на продажби на вискотехнологични машини за земеделието и строителството, търсим да назначим отговорен и мотивиран професионалист на позиция:

Отговорности:

• Извършва технически прегледи, диагностика, ремонт и профилактика в гаранционен и извънгаранционен период;
• Настройва и регулира машините и оборудването;
• Прави писмени доклади в случай на констатирани несъответствия;
• Попълва работна карта по образец на фирмата;
• Определя степента на износване на детайлите;
• Съхранява техническата документация и отразява извършените изменения;
• Уведомява прекия си ръководител при невъзможност да бъде отстранена възникнала повреда.

Изисквания:

• Подходящо образование - електротехника, пневматика или хидравлика;
• Опит на подобна позиция минимум една година;
• Стриктност при изпълнение на поставените задачи;
• Умение за работа в екип;
• Много добра компютърна грамотност;
• Добро владеене на английски език.

Компанията предлага:

• Работа в екип от професионалисти;
• Възможност за професионално развитие в динамична среда;
• Конкурентно възнаграждение.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз №1881/ 18.05.2015 г.

Град: Русе

Телефон: 0884003012

Имейл: virginiya.borisova@cteam.bg

Лице за контакти: Виргиния Борисова