Обяви за работа в Русе от bg-rabota.com

Обяви за работа

Старши финансов контрольор

Обява за работа в Русе за "Финансови Услуги", публикувана на 28.11.2017 , разгледана 1640 пъти

Нови Глобал е международна компания за подбор на управленски кадри, работеща в различни индустрии и функции с офиси в САЩ, Ирландия, Великобритания, Испания, Саудитска Арабия, Бахрейн, Южна Африка, Пакистан, Индия, Гибралтар и вече и в България.

Нови Глобал България специализира в търсенето на ключови и управленски кадри за специфични позиции, намирайки най-добрите кандидати за нашите клиенти и залагайки на професионален, конфиденциален и дискретен подход. За нас е важно не количеството, а качеството на услугата, която предлагаме.

---------- НАШИЯТ КЛИЕНТ ----------

Нашият клиент е успешна производствена компания в шивашката индустрия със собствени магазини в цялата страна. За техния финансов отдел търсим опитен финансист, който да планира, координира и контролира финансовата дейност на фирмата на позицията:

Отговорности:

• Анализ и оптимизация на разходите на предприятието
• Управлява процесите по дългосрочно и краткосрочно бизнес планиране на корпоративно ниво
• Осъществяване на ежедневен контрол на паричните потоци на компанията
• Осъществяване контрол върху годишните и текущите финансови отчети на организацията
• Планиране, организиране и провеждане на одити в дружествата на организацията
• Създаване на месечни и годишни отчети за определяне на резултатите, тенденциите и финансовите прогнози
• Организира и извършва анализ на финансовото състояние и финансовите резултати, и предлага решения и мерки за подобряване на работата пред ръководството на фирмата
• Организира разработването и внедряването на система от ключови показатели за ефективност и актуализирането й в зависимост от фирмените цели
• Проучва при необходимост пазара на застрахователни, лизингови и други услуги; прави рационални предложения пред Изпълнителния директор на дружеството
• Организира и ръководи взаимоотношенията с финансовите институции, одитори, контролни и изпълнителски органи
• Обхваща дейностите по превенция на риска, вътрешен одит и контрол на бизнес процесите
• Организира финансов анализ на възвращаемостта на инвестициите
• Пряко подчинен на Изпълнителния Директор

Изисквания:

• Висше икономическо образование
• Минимум 3 – 5 години на финансова длъжност
• Предишен финансов опит в производствено предприятие е задължителен
• Отлично познаване на всички приложими данъчни, финансови и търговски закони, кодекси и наредби
• Отлични комуникационни и организационни умения
• Отлични аналитични умения и способност за работа в екип
• Умения за вземане на решения и поемане на отговорност
• Отлични компютърни умения (MS Office)
• Отличен английски език

Ако смятате, че сте точният кандидат за тази позиция, ще се радваме да получим Вашата автобиография.

Нашите консултанти ще се свържат само с одобрените по документи кандидати.

Кандидатствайки за тази позиция Вие позволявате на Нови Глобал да работи с личната Ви информация, спазвайки Закона за защита на личните данни.

Номер на лиценза на агенцията: № 2123 издаден на 04.10.2016

Град: Русе

Имейл: yuliyana.angelova@noviglobal.com