Обяви за работа в Русе от bg-rabota.com

Обяви за работа

РЕЦЕПЦИОНИСТ/КА КЪЩА ЗА ГОСТИ - ДНЕВНИ СМЕНИ-0879594970

Обява за работа в София за "Туризъм и Хотелиерство", публикувана на 10.06.2019 , разгледана 4261 пъти

НЕАКТИВНА
РЕЦЕПЦИОНИСТ/КА КЪЩА ЗА ГОСТИ - ДНЕВНИ СМЕНИ
Описание и Изисквания:
КЪЩА ЗА ГОСТИ В ЦЕНТЪРА НА ГР. СОФИЯ ПРЕДЛАГА СВОБОДНА ПОЗИЦИЯ ЗА РЕЦЕПЦИОНИСТ

ХАРАКТЕРИСТИКА НА ПОЗИЦИЯТА:
- инициативност;
- лъчезарни, енергични и усмихнати;
- способност за поемане на отговорност;
- отлични комуникативни умения и организационни качества;
- писмен и говорим литературен български език;
- писмен и говорим английски език;
- владеене на втори език предимство при кандидатстване;
- Отлични компютърни умения – Windows XP, Microsoft Office (Microsoft Word, Microsoft Excel, Internet Explorer), Outlook express.
- Опит на подобна позиция е предимство;
- Познаване на стандартните изисквания за обслужване на клиенти
- Диплома за завършено средно специално или висше образование, степен специалист/бакалавър в областта на Туризъм, Икономика

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА ПОЗИЦИЯТА:

- Посреща, настанява и изпраща гостите на хотела;
- Обработва получените резервации;
- Организира входящата и изходящата кореспонденция по електронна поща и класифицирането й ;
- Поддържа и следи наличността на стаите и сметките на гостите чрез хотелски софтуер POINTER.
- Изготвя отчети, работа с касов апарат и пос терминал

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Дългосрочно сътрудничество и постоянен трудов договор.
- динамична и предизвикателна работа
- допълнителни бонуси и стимули за активност
- възможност за развитие в кариерата
- отлични условия за работа
- Работа на смени - ДНЕВНИ СМЕНИ 2/2 (11;00-23;00)

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете ни Вашите АВТОБИОГРАФИЯ и АКТУАЛНА СНИМКА.
ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЗАПОЧВАНЕ НА РАБОТА ВЕДНАГА!
САМО ОДОБРЕНИТЕ ПО ДОКУМЕНТИ КАНДИДАТИ ЩЕ БЪДАТ ПОКАНЕНИ НА ИНТЕРВЮ.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

С подаване на документите си за кандидатстване за обявената позиция, Вие изрично се съгласявате личните Ви данни да бъдат обработвани и съхранявани за целите на подбора, доколкото и докато това е необходим съгласно изискванията на Закона за защита на лични данни.

Заплащане: 1200.00лв.

Град: София

Телефон: 0879594970

Имейл: info@galiani-hostel.com

Лице за контакти: Рецепция