Обяви за работа в Русе от bg-rabota.com

Обяви за работа

АВТОМОНТЬОР

Обява за работа в Русе за "Инсталация/Поддръжка/Сервиз", публикувана на 15.02.2021 , разгледана 1814 пъти

МОТО-ПФОЕ, част от Сумитомо корпорация, представлява на българския пазар световните брандове Ford, Volvo, Jaguar и Land Rover.
За филиала ни за продажба и сервизиране на марката Ford в Русе, търсим:

АВТОМОНТЬОР

Отговорности:
• Извършва цялостна дейност по ремонт на автомобилите и отстраняване на технически повреди. Сглобява, разглобява, подменя и възстановява износени и повредени части на превозните средства, техните двигатели и механизми, регулира пневматичните и хидравлични устройства;
• Съставя техническа характеристика относно състоянието, комплектността и външния вид на превозните средства към момента на приемането им в сервиза на база на задължението за пълно познаване на техническото им устройство.

Изисквания:
• Средно или висше техническо образование;
• Релевантен професионален опит - не по-малко от две години;
• Познаване техническото устройство на превозните средства;
• Добра компютърна грамотност;
• Отлични комуникативни умения;
• Екипност, отговорност, прецизност и лоялност;
• Владеенето на английски език е предимство;
• Чиста шофьорска книжка.

Условия на работа:
• Мото-Пфое предлага работа в динамична конкурентна среда, поощряваща постигането на резултати (индивидуални и екипни);
• 8-часов работен ден;
• Възможности за надграждане на знания и умения и непрекъснато повишаване на квалификацията;
• Трудов договор с пълно осигуряване.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете професионална автобиография с актуална снимка най-късно до 05.03.2021 г.

Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност, като предоставената лична информация ще бъде използвана само и единствено за целите на настоящия подбор съгласно ЗЗЛД.

Град: Русе

Телефон: 0879 591 444

Имейл: D.Jordanova@motopfohe.bg

Лице за контакти: Dobrinka Jordanova