Обяви за работа в Русе от bg-rabota.com

Обяви за работа

Болногледач за района на Rottenburg, Германия

Обява за работа за "Здравеопазване", публикувана на 04.06.2021 , разгледана 231 пъти

За наш клиент в Rottenburg търсим кандидат по заместване с опит в обгрижването на възрастни хора, средни или добри познания по немски език. Работното място включва разнообразни задължения

Предлагаме:

Стартова дата: 15.07.2021 г.

Много добро възнаграждение в размер на 2542.58 лв. (1300 евро) нето
Осигурена безплатна храна и квартира

Почивно време по споразумение с клиентите

Обзаведена стая, безжичен интернет, отделна баня с душ

Осигурено пътуването от София до дома на клиента

Информация за клиента:

Работното място е за мъж по заместване за 3 месеца. Клиентът е роден 1951 г., 70 кг/172 см, живее в еднофамилна къща с жена си, тя не е клиент. Обича да слуша музика, гледа телевизия. Прекарал е инсулт и е с пареза на лявата страна, слухът му е засегнат. Има катетър, памперс се сменя сутрин и вечер. Ползва медицинско легло и инвалиден стол, помага много при трансферите, трябва му само подкрепа. Храни се самостоятелно. Pflegedienst идват 2 пъти седмично, физио-и ерготерапевт и ходи вторник и четвъртък от 9:00 до 16:00 часа на дневни грижи. Веднъж седмично идва чистачка и почиства основно. Имат домашен любимец, бордър териер, но само по изключение може да се наложат грижи за него. Грижи за домакинството и господина – лична хигиена, обличане-събличане, трансфери.

Задължения и отговорности:

Периодично пазаруване за нуждите на домакинството;

Приготвяне на храна

Помощ при ставане

Смяна на памперс
Съдействие при ежедневната лична хигиена

Изисквания към кандидатите:

Предишен опит в обгрижването и водене на домакинство
Добри или средни познания по немски език

Шофьорска книжка
Коректност и лоялност
Комуникативност и отговорност

За кандидатстване моля изпратете имейл до info@eps-jobs.bg като посочите името на клиента (Клиент: ГС 460) и информация как да се свържем с Вас.

За повече информация:
Юро Персонал Сервиз
02 832 10 40/02 49 49 268

Заплащане: 2542.58 лв

Град: Всички

Телефон: 028321040

Имейл: ads@eps-jobs.bg

Лице за контакти: Драгомир Иванов