Обяви за работа в Русе от bg-rabota.com

Обяви за работа

Шофьори кат. СЕ

Обява за работа за "Транспорт и Логистика", публикувана на 03.09.2021 , разгледана 3911 пъти

Предлагаме работа в Германия за шофьори кат. СЕ

Задължения:

- Маршрути по територията на Германия и съседните страни
- Камиони с ремарке, прицепи, хладилници и контейнери на опорни крака
- Превозване на различни товари: -дървесина
-метал
-смесени товари
-строителни материали и други.
- Товаро-разтоварна работа с транспалетна количка.

Изисквания към кандидатите:

- Европейски код 95 /професионална компетентност/
- Категория СЕ
- Опит 1-2 год на кат.СЕ
- Дигитален чип
- Базови знания – английски или немски език.

Ние предлагаме:

- Заплата 125-140 евро /работен ден/нето/
Или 2750-3080 евро за месец /нето/
- Бесплатна медицинска застраховка по време на работата в Германия
- Еднократна компенсация за пътни разходи в размер на 100 евро /добавят се към първата заплата/
- Договор за 12 месеца /възможно удължаване/
- Жилище по избор на работника : работника сам си намира жилище / предоставя се от работодалеля и се заплаща от първата запата в размер 150 -200 евро /месец

Заплащане: 2750-3080 евро за месец /нето/

Град: Всички

Телефон: +37120203347

Имейл: j.stolarova@cef.lv

Лице за контакти: Екатерина